2021-02-11
Vasario 3 dieną organizuota mokslinė praktinė konferencija ,,Koronavirusinės infekcijos COVID-19 laboratorinės diagnostikos". Aptartos pagrindinės aktualijos: greitųjų antigenų testų panaudojimas koronavirusinės infekcijos COVID-19 diagnostikai ir plitimo prevencijai, GAGT keliami kokybės reikalavimai. Taip pat, serologinių (antikūnų) testų pasirinkimas prieš vakcinaciją.
2020-12-28
Pradėdama visuotinį vakcinacijos nuo koronaviruso COVID-19 procesą, valstybė susiduria su daugybe iššūkių, kuriuos norint efektyviai spręsti būtinas glaudus verslo ir valdžios bendradarbiavimas, teigia Lietuvos verslo konfederacija (LVK). Nuotraukoje - Andrius Romanovskis (Josvydo Elinsko nuotrauka -Delfi.lt).
2020-12-1
Džiaugiamės, kad mūsų Asociaciją sudaro socialiai atsakingi verslai. Dalinamės keliais pavyzdžiais, kurie ne tik prisideda prie sudėtingos esamos situacijos gerinimo, bet ir įkvepia geriems darbams.
2020-11-13
Asociacijos raštas dėl ambulatorinių slaugos paslaugų namuose teikimo reglamentavimo ir 2020 m. spalio 14 d. LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymo projekto nr. 20-13842 teisinio reguliavimo praktinio įgyvendinimo problemų.
2020-04-2

Net ir karantino metu, stengiamės padaryti viską, ką galime jūsų labui. Nuotraukose - akimirkos iš posėdžių: užfiksuotas asociacijos valdybos virtualus posėdis bei konferencija su Vilniaus miesto savivaldybe ir SAM ekstremalių sveikatai situacijų valdymo centru.

Posėdžio metu, bendrais bruožais aptarta privačių medicinos įstaigų veikla. Tuo pačiu, analizuojami paslaugų teikimo perorganizavimo klausimai, valstybės institucijų nutarimų, įsakymų ir raštų įgyvendinimo problemos.

2020-03-19

Atsižvelgiant į COVID-19 viruso plitimą Lietuvoje, asociacija šiandien (2020-03-19) paruošė rašto projektą, skirtą SAM "Dėl leidimo Lietuvos akredituotoms privačioms medicinos laboratorijoms atlikti koronovirusinės infekcijos COVID-19 tyrimus suteikimo".

Raštu prašoma skubos tvarka atlikti teisės aktų pakeitimus ir suteikti teisę akredituotoms privačioms medicinos laboratorijoms, kaip ir valstybinėms, atlikti diagnostinius laboratorinius koronovirusinės infekcijos COVID-19 tyrimus.

2020-03-24

Į lietuvių kalbą buvo išverstas COVID-19 prevencijos ir gydymo praktinis vadovas, kuriame pateikiamos Kinijos medicinos darbuotojų kovos su virusu gerosios praktikos. Lietuvos medikams skirtas leidinys buvo sudarytas pagal klinikinę Džedziango universitetinės medicinos mokyklos patirtį, remiantis 104 pacientų, sirgusių šiuo virusu, gydymu. Leidinys susideda iš trijų pagrindinių temų: ligos prevencija ir kontrolė, diagnozė ir gydymas, pacientų slauga.